Amazing Slider
  Untitled Document

 

LİNKAS Demir ve Çelik Ticareti

Demir ve çelik dış ticareti konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, 1999 yılından bu yana, dünyanın her tarafına yayılmış olan müşterilerimiz için hammadde, yarı-mamul ve mamul bazında demir ve çelik ürünleri tedarik etmektedir. Her biri kendi alanında ülkelerinin önde gelen isimleri olan müşterilerimizi;
  • uluslararası dış ticaret firmaları
  • yerel yassı ve uzun çelik ürünleri stokçuları ve nihai kullanıcıları
  • demir ve çelik üreticileri
oluşturmaktadır. Piyasa gelişmelerini yakından takip eden uzman kadromuz, müşterilerimizin en uygun zamanda, en iyi fiyat ve koşullarda alım yapmalarını, ve alımları ile ilgili tüm dış ticaret süreçlerinin en sağlıklı biçimde yürütülmesini sağlamaktadırlar. Dış ticaret anlayışımız, uzun süreli işbirliği, şeffaf bilgi paylaşımı, çözüm odaklı ve çok yönlü iş takibi prensipleri üzerine yapılandırılmıştır.

Ankiros Fuarı 2016   Ankiros Fuarı - İstanbul / 29 Eylül – 01 Ekim 2016

Standımızı ziyaret eden tüm değerli misafirlerimize ve katılımcı firmalarımıza (SAIZAR S.L. , EUROBEND GmbH ve WIELAND Gmbh) teşekkür ederiz.
     
 

Whemco Merdane Semineri / Kasım 2015

Whemco Inc. / USA ana sponsorluğunda düzenlenen "Whemco Roll Seminar October 2015" Sarclad Ltd. ve Georg Gmbh firmalarının da katılımıyla 20-21 Ekim 2015 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti.

Detaylar...

     
 
 

Copyright © 2012 Linkas Demir Çelik İnşaat Dış Ticaret ve Müm. Ltd. Şti.